ASA partnerem VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa i XV Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

23 maja 2017 r. o godz. 10:00 w Starostwie Powiatowym w Głubczycach odbyło się uroczyste podsumowanie XV Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” oraz VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”

ASA partnerem II Biegu po zdrowie

Już  po raz drugi ASA aktywnie włączyła się w organizację głubczyckiego „Biegu po zdrowie”. Impreza odbyła się 21 maja i udział w niej wzięło ok. 150 uczestników, w tym piechurzy, biegacze, miłośnicy nordic walking, rolek,  hulajnog oraz rowerzyści.

ASA życzy wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy Państwu  najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i radości.

Życzymy także, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

Żurawina – wparcie  dla układu moczowego kobiety

Pęcherz moczowy kobiety jest wyjątkowo delikatny. Dlatego też kobietom o wiele częściej niż panom zdarza się „złapać” nieprzyjemną infekcję – głównie ze względu na bliskie sąsiedztwo ujścia pochwy, cewki moczowej i odbytnicy. Notorycznie pojawiające się zakażenia dróg moczowych, a zwłaszcza zapalenie pęcherza, to bardzo uciążliwa dolegliwość. Podstawą profilaktyki jest tu nie tylko właściwa higiena, ale także prawidłowa dieta, wzbogacona o dobroczynne składniki również przyczyni się do poprawy naszego samopoczucia. Mowa tu m.in.

Epikrem - zadbaj o woje stopy

Wkrótce wiosna. To doskonały moment, aby przyjrzeć się swoim stopom. Szerokość geograficzna, w której żyjemy, powoduje, że większość roku nasze stopy są „zamknięte" w zakrytych butach. W związku z tym, niewiele osób im się odpowiednio przygląda. Statystyki mówią same za siebie -zabiegi pedicure w Polsce w okresie jesienno-zimowym spadają o 80 %! Mam nadzieję, że teraz, gdy nadchodzą coraz cieplejsze dni,  więcej osób zwróci  uwagę na swoje stopy i odpowiednio o nie zadba.

W poprzednich edycjach konkursu tytuł Produktu Roku otrzymał (trzy razy z rzędu) Menoplant Soy-a 40+ w kategorii "Preparaty na menopauzę”

Apteka Media Sp. z o.o. to wrocławska firma wydająca publikacje o tematyce zdrowotnej. Publikacje kierowane są do pacjentów aptek oraz farmaceutów i personelu medycznego na terenie całej Polski. Do pacjentów trafia m.in. „abc aptekarza”, broszury tematyczne: "Produkty na TOPie z Twojej Apteki","45 plus", "Letni poradnik pacjenta", "Jak poradzić sobie z przeziębieniem", "Mama i dziecko", "Złote Produkty Roku".


Nasze marki: